Reference

Kousek tvoří grafické vizuály pro Lucerna Music Bar již mnoho let a s jeho prací jsme maximálně spokojeni. Dovede vkusně zpracovat mnohdy divotvorné artworky jednotlivých umělců do vkusných vizuálů a akcentovat ty nejdůležitější sdělení. Zvláště bych ocenil jeho flexibilitu, bezproblémovou komunikaci a dodání zadané práce ve velmi krátkém časovém období. Jeho grafický styl neustrnul, ba naopak se snaží ve své práci reflektovat současné trendy v grafickém designu.

Jaromír Telenský (Lucerna Music Bar, Red Triangle), PR manager, Hudebník
http://musicbar.cz

S Kouskem spolupracujeme již více jak 10 let. Za tu dobu vytvořil stovky graficky velmi zdařilých plakátů, letáků, webových bannerů, TV spotů a tiskové inzerce pro hudební agenturu D Smack U Promotion. Vzhledem k tomu, že Kousek je nejen velmi kreativní, ale také vždy odevzdal svoji práci v daném termínu, oslovil jsem ho i pro zpracování celého grafického designu showcase festivalu a konference Nouvelle Prague. I tam potvrdil, že je skutečný profesionál, když vytvořil kompletní vizuální tvář této prestižní mezinárodní akce. Spolupracuji s Kouskem velmi rád a s radostí ho mohu doporučit všem, kteří hledají šikovného grafika, na kterého je po všech stránkách spolehnutí.

Michal Rejzek (D Smack U Promotion, Bohemian Taboo), PR manager, photographer
http://dsmacku.com

S tímto skvělým designerem a kamarádem pracujeme na kapele Dymytry již mnoho let. Vytvořil pro nás již několikátý web včetně e-shopu a vše vždy fungovalo jak má, a hlavně to vypadá skvěle. Nemluvě o grafice pro merchandise, obaly desek, polepu aut a mnoho a mnoho dalších věcí okolo kapely a muziky všeobecně.

Díky jeho citu a zkušenostem jeho návrhy a design sedí vždy jak "prd*l na hrnec".
Takového grafika přejeme každé kapele!

Jiří Urban ml. (Dymytry, MusicBoard, #Černá), Hudebník, PR manager
http://dymytry.cz